Web siteleri, eşyanın doğası gereği doğar, büyür ve ölürler. İnternette kısa bir gezinti yaptığınızda veya arama motorlarına “Yeni Web sitemiz yayında”, “web sitemiz yayında” kelimelerini aradığınızda 3-5 yıl öncesine ait haberlerin halen daha web sitelerinde yer aldığına şahit olacaksınız. Yıllar önce özene bezene yaptırılıp, şahsınızın / şirketinizin bütçe ayırdığı web siteniz gerek işlerinizin yoğunluğundan gerekse web sitenizi yapan şahıs / firma tarafından sağlıklı destek alamadığınız için atıl duruma düşecek ve kaynak israfına yol açacaktır.

Hizmet Kapsamı:

Web Sayfanız için Arama Motoru Optimizasyonu: Web sitenizin arama motorlarında belirlediğiniz kelimelerde daha ön sıralarda çıkabilmesi için web siteniz üzerinde optimizasyon çalışmasını içerir.

Web Sayfanız için Yıllık Güncelleme: Belirli mevsim, gün ve gecelerde firmanıza ait www.webadresiniz.cweb sitesi güncellemeom web sayfası üzerinde birer adet flash içerisinde veya açılır pop up reklam çalışmalarının gerçekleştirilmesi.Örnek günler: Kadir gecesi, Mevlid gecesi, Berat gecesi, Mirac gecesi, Regaib gecesi, Hicri yılbaşı gecesi, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, Kutlu Doğum Haftası, Anneler Günü, Babalar Günü, Cumhuriyet Bayramı, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı, 23 Nisan Milli Egemenlik Ve Çocuk Bayramı, Öğretmenler Günü, 30 Ağustos Zafer Bayramı, Yılbaşı, Sonbahar, Kış, İlkbahar, Yaz. Şirketinizin kuruluş yıl dönümü.

Tanıtım Maili Tasarımları: Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımları veya belirli gün ve gecelerde yapacağınız kutlama mesajlarınız için mail içerik tasarımı ve gönderimi.

Site İçi Revizyonlar: Web sitenize ekleyeceğiniz yeni sayfa  ve resimlerin işlenmesi, Video ve ses dosyalarının eklenmesi, Ek modüller ekleme (ürün kataloğu, insan kaynakları, iletişim formu, haber modülü, duyurular modülü),

© 2015 ÖzTürkTASARIM Tüm Hakları Saklıdır | ÖzTÜrk TASARIM